سوالات متدوال

سوالات متدوال

در این قسمت می‌توانید پاسخ مهم‌ترین سوالات خود را در مورد خدمات ما، مشاهده کنید. اگر سوال دیگری دارید، که پاسخ آن را در این قسمت یافت نمی‌کنید، می‌توانید با ما تماس بگیرید. ما از شنیدن صدای شما خوشحال می‌شویم.

تلاشی برای شفافیت خدمات توکاتل

سوالات متداول

سوالات متداول

طبق تجربه توکاتل، بیشترین سوالات کسب‌وکارها درباره تعرفه‌های خدمات است. ما تعرفه توکاتل را تا جایی که می‌توانستیم به صورت شفاف اینجا مشخص کرده‌ایم.

با کلیک روی هر سوال، پاسخ قابل نمایش خواهد بود.

ما در ابتدا با مجموعه و نیازمندی شما آشنا می‌شویم. سپس بررسی می‌کنیم که خدمات ما برای مجموعه و نیازمندی شما مفید است یا خیر. در مرحله بعد با شما تماس می‌گیریم و نتیجه را اطلاع ‌می‌دهیم. اگر ببینیم خدمات ما نیاز شما را  برطرف نمی‌کند، حتما شما را در جریان می‌گذاریم. اما اگر تردید داشته باشیم، یک دوره تستی را با هزینه پایین‌تر با هم پیش می‌بریم.

ما یک سری دیتا در اختیار داریم که در مالکیت توکاتل است و اگر نیاز شما را پاسخ دهد می‌توانیم دسترسی به آن را برای شما و کسب‌وکارتان فراهم کنیم. همچنین یک سری دیتا نیز از مشتریان خود دریافت کرده‌ایم که در مالکیت توکاتل نیست و با توجه به انعقاد قرارداد عدم افشای اطلاعات با مشتریان‌مان و غیراخلاقی بودن این کار، نمی‌توانیم بدون اجازه آنان، دیتاها را در اختیار شما قرار دهیم. اما اگر شما به این دیتاها نیاز داشته باشید می‌توانیم با اجازه مشتری  و درصورت موافقت مشتری، یک راه ارتباطی بین شما و ایشان ایجاد کنیم تا در زمینه اطلاعات مشتریان با یکدیگر مذاکره کنید.

چرا که نه! ما هم اکنون با برخی از مجموعه‌ها (حتی مجموعه‌هایی که رقیب یا همکار ما محسوب می‌شوند) این اتحاد را داریم و هر دو نیز از این اتحاد سودمند می‌شویم. می‌توانید با ما تماس بگیرید تا در این مورد دقیق‌تر صحبت کنیم.