درباره توکاتل

درباره توکاتل

توکاتل در سال 1397 آغاز به کار کرد. به مرور جایگاه خود را در حوزه BPO و برون‌سپاری شناخت و اکنون به صورت حرفه‌ای در حوزه ارتباط با مشتریان فعالیت می‌کند. 

سرگذشت توکاتل

سرگذشت توکاتل

تیم توکاتل از سال 97 کار خود را شروع کرد. این تیم در ابتدا با برند مبفا (مرکز برون‌سپاری فعالیت آریانا) فعالیت می‌کرد و در سال 1399 به صورت تخصصی در زمینه ارتباط با مشتریان وارد شد و برند خود را به توکاتل تغییر داد. توکاتل ترکیبی از توکا (یک پرنده خوش آواز) و تلفن است.

فعالیت‌های ما

فعالیت‌های ما

در حوزه ارتباط با مشتریان خدمات مختلفی ارائه می‌کنیم. به عنوان مثال یک منشی مجازی به کسب‌وکارها اختصاص می‌دهیم که به صورت دورکار به آن‌ها کمک می‌کند. در بخش مرکز تماس، از مشتریان کسب‌وکارتان با امکانات متنوع، پشتیبانی می‌کنیم. می‌توانیم با مشتریان شما گفتگوی آنلاین (پشتیبانی چت و تیکت درون برنامه و واتساپی) داشته باشیم. در کنار همه این موارد، در ارائه خدمات بازاریابی تلفنی و فروش تلفنی تخصص بیشتری داریم.

شعار توکاتل:

توکاتل؛ تجربه ارتباط عمیق، پایدار و پویا با مشتریان‌
توکاتل را تست کنید
داستانی از آینده

اهداف ما

اهداف ما

توکاتل؛ صدای قدم‌های مشتری​

توکاتل؛ صدای قدم‌های مشتری​

ما تلاش می‌کنیم خدمات و فعالیت‌های خود را با نیازهای مشتریان تطابق دهیم و برای این تطابق‌پذیری، قدرت یادگیری اعضای مجموعه و تیم خود را در اولویت قرار داده ایم! با این نگاه، در آینده و به زودی خدمات متنوع‌تر و جذاب‌تری در حوزه ارتباط با مشتریان ارائه خواهیم کرد.