منشی مجازی

دستیار مجازی

در این قسمت درباره منشی و دستیار مجازی توضیح دادیم و خدماتی را که توکاتل در این زمینه ارائه می‌دهد، معرفی کردیم.

بعضی از کسب‌وکارها و مشاغل نیاز به یک منشی برای انجام یک سری از فعالیت‌های خود دارند؛ مخصوصا کارهایی که نیاز است در فضای مجازی انجام شود. اما به دلایلی از جمله هزینه بالای فضا، تجهیزات، جذب، آموزش، حقوق و … نمی‌توانند یا نمی‌خواهند منشی حضوری استخدام کنند. این کسب‌وکارها برای کاهش هزینه‌ها می‌توانند یک منشی به صورت دورکار استخدام کنند. استفاده از واژه مجازی به این معنی نیست که یک ربات کار شما را انجام می‌دهد، بلکه به این معنی است که یک منشی به صورت دورکاری و غیر حضوری برای شما فعالیت می‌کند. شما با کمک منشی مجازی می‌توانید حجم کارهای درون‌سازمانی و حتی شخصی خود را تعدیل کنید و در عین حال کاری کنید که کسب‌وکار شما همیشه برای مشتریانش در دسترس باشد.

وظایف منشی دورکار

وظایف منشی دورکار

منشی دورکار بسیاری از وظایف منشی حضوری را انجام می‌دهد که بیشتر شامل کارهای اداری و ارتباطی است.

  • تنظیم جلسات و قرار ملاقات
  • پاسخ به تماس‌های ورودی (انتقال تماس‌های مهم به کارفرما)
  • برقراری تماس‌های فروش و بازاریابی
  • تولید محتوای متنی مورد نیاز سایت و شبکه‌های اجتماعی
  • پیگیری پیام‌های دریافتی از مشتریان (ایمیل، شبکه‌های اجتماعی و …)
  • سازماندهی پرونده و اسناد (به صورت مجازی)
  • پیاده‌سازی صوت‌ها و تدوین صورت‌جلسات و …
تاریخچه بازاریابی تلفنی تا فروش از طریق تلفن در مرکز تماس

مزایای منشی دورکار

مزایای منشی دورکار

دستیار مجازی، نسبت به منشی حضوری مزیت‌هایی دارد. از جمله:

  • مقرون به صرفه بودن از نظر اقتصادی
  • دانش بالا در انجام بسیاری از امور
  • مهارت‌های لازم در انجام انواع تماس‌ها
استخدام منشی دورکار، رسیدگی به کارها را برای شما راحت‌تر می‌کند...
می‌توانید مهارت دستیار مجازی ما را تست کنید!
چه موقعی باید دستیار مجازی استخدام کنیم؟

مواقعی باید از دستیار مجازی استفاده کنید که حجم کارها یا سطح استرس فعالیت‌های شما بالاست. نیروی انسانی مناسب، در دسترس نیست یا نیازمند صرف هزینه بالایی است. اولویت‌های دیگری برای فضا و تجهیزات خود دارید یا استخدام یک کارمند تمام وقت، خارج از ظرفیت بودجه شماست. در این صورت یکی از گزینه‌های مورد بررسی، منشی دورکار یا دستیار مجازی است.

منشی و دستیار مجازی توکاتل

 دستیار مجازی به صورت دورکار فعالیت می‌کند اما می‌تواند با کارفرمای خود به طور مستقیم در ارتباط باشد. کارفرما هم می‌تواند هر کار اداری دیگری را به منشی خود محول کند. منشی نیز همه موارد لازم را در اسرع وقت به کارفرما اطلاع می‌دهد. این ارتباط مستقیم – که یکی از مزیت‌های رقابتی منشی دورکار توکاتل محسوب می‌شود – به کارفرما این اطمینان را می‌دهد که منشی همیشه آماده به کار است و تمرکزش روی یک کار خواهد بود. اگر سوالی درباره دستیار مجازی داشتید، می‌توانید با ما تماس بگیرید. ضمنا، نیازمندی‌های بسیاری از کسب‌وکارها شباهت‌هایی به یکدیگر دارند و ما برای این نیازمندی‌های عمومی، تعرفه خدماتی را طراحی کردیم که می‌توانید اینجا مشاهده کنید. اگر شما نیازمندی دیگری دارید، می‌توانید به ما اطلاع دهید تا تعرفه را با توجه به نیازمندی شما محاسبه کنیم.