خدمات فروش

انواع روش‌های فروش

در این قسمت درباره فروش توضیح داده‌ایم و خدماتی را که مرکز تماس توکاتل در این زمینه ارائه می‌دهد، معرفی کردیم.

طبق تعریف، اصطلاح «فروش» به تمام فعالیت‌هایی اطلاق می‌شود که در فروش یک محصول یا خدمات به مصرف‌کننده یا کسب‌وکار دخیل هستند. اما در عمل، معنای بسیار بیشتری دارد. تلاش زیادی برای بستن موفقیت آمیز معامله انجام می‌شود – از یافتن منابع بالقوه گرفته تا ایجاد روابط و ارائه راه حل به مشتریان. ما انواع فروش، شرایط فروش متداول و روش‌های فروش را بررسی می‌کنیم تا به شما کمک کنیم مسئله را برای مشتری حل کنید و درآمد را افزایش دهید. در ادامه به توضیح این خدمت که در مرکز تماس توکاتل نیز ارائه می‌شود، می‌پردازیم.

اهمیت فروش 

اهمیت فروش 

موفقیت هر سازمان، کسب‌وکار یا یک شرکت به بخش فروش آن بستگی دارد، زیرا تنها واحد سازمان است که پول تولید می‌کند. اهمیت فروش به شرح زیر است:

رشد کسب‌و‌کار

اگر بخش فروش بتواند فروش را تکرار کند و معاملات بیشتری ببندد، تجارت به رشد خود ادامه خواهد داد. وقتی کسب‌وکار نیز پول بیشتری داشته باشد، عملیات تجاری خود را گسترش می‌دهد.

حفظ مشتریان

اگر همکاران فروش مؤدب باشند و نگرش مهربانی داشته باشند، افراد بیشتری را جذب و حفظ می‌کنند. مشتریان معمولاً آن دسته از فروشندگانی را دوست دارند که به جای تمرکز بر فروش محصولات خود، اطلاعات دقیقی را در مورد آنچه به دنبال آن هستند ارائه می‌دهند.

تبدیل

فروش پایان قیف بازاریابی است که مشتریان بالقوه را به مشتریان واقعی تبدیل می‌کند. فروش شکاف بین مشتریان و شرکت را از طریق محصولی پر می‌کند که بتواند نیازهای آن‌ها را برآورده کند.

تاریخچه بازاریابی تلفنی تا فروش از طریق تلفن در مرکز تماس

تفاوت خدمات قبل و پس از فروش

تفاوت خدمات قبل و پس از فروش

خدمات پس از فروش زمانی کاربرد دارد که مشتریان محصولات را خریداری کرده‌اند و باید از آن‌ها پشتیبانی انجام شود. این پشتیبانی می‌تواند به صورت تلفنی یا چتی انجام شود. اما فروش به تمام اقداماتی اطلاق می‌شود که پیش از فروش محصول باید انجام شود. این اقدامات با هدف جذب مشتری و تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان بالفعل انجام می‌شود که شامل بازاریابی تلفنی و فروش تلفنی می‌شود.


فروش را می‌توانید در قالب دو خدمت بازاریابی تلفنی و فروش تلفنی دریافت کنید.
کیفیت خدمات توکاتل را می‌توانید تست کنید!


خدمات فروش مرکز تماس توکاتل

خدماتی که در زمینه فروش در مرکز تماس توکاتل انجام می‌شود، شامل فروش تلفنی و بازاریابی تلفنی است. توکاتل در راستای ارائه این خدمت می‌تواند متناسب با نیازمندی کسب‌وکارها با مشتریان بالقوه آن‌ها تماس گرفته و جذب مشتری را انجام دهد. کسب‌وکارها برای برون‌سپاری خدمات فروش خود می‌توانند روی مرکز تماس توکاتل حساب باز کنند. برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.