مرکز تماس

مرکز تماس

در این قسمت درباره مرکز تماس و پشتیبانی تلفنی توضیح دادیم و خدماتی را که توکاتل در این زمینه ارائه می‌دهد، معرفی کردیم.

راه‌اندازی کسب‌وکار و ارائه خدمت یا فروش محصولات بدون ارتباط با مشتریان و پشتیبانی از آن‌ها ممکن نیست. برای اینکه بتوانید با مشتریان خود ارتباط بگیرید، باید بستری را برای این ارتباط در نظر بگیرید. راه‌های زیادی برای این کار وجود دارد. کسب‌وکارها متناسب با نوع فعالیت‌شان می‌توانند یکی از این روش‌ها را انتخاب کنند. به عنوان مثال یک کسب‌وکاری نیاز دارد که حتما به صورت حضوری با مشتریان خودش ارتباط داشته باشد اما سایر کسب‌وکارها نیازی به ارتباط حضوری ندارند. این کسب‌وکارها می‌توانند از طریق تلفن، پیامک، چت، ایمیل، شبکه‌های اجتماعی و … پشتیبانی از مشتریان خود را انجام دهند. ما در توکاتل، می‌توانیم انواع پشتیبانی‌ها را برعهده بگیریم؛ مخصوصا پشتیبانی تلفنی که با گذشت سال‌ها هنوز هم یکی از بهترین و مورد استفاده‌ترین روش‌های پشتیبانی محسوب می‌شود.

نکات مهم در پشتیبانی از مشتریان

نکات مهم در پشتیبانی از مشتریان

  • گوش دادن مؤثر به صحبت‌های مشتری
  • راهنمایی درست و به موقع به مشتری
  • پیگیری سفارشات و امور مربوط به مشتری
  • انتقال پیشنهادات و انتقادات مشتریان به مدیران مربوطه
  • داشتن لبخند و لحن مناسب در هنگام پشتیبانی از مشتری
تاریخچه بازاریابی تلفنی تا فروش از طریق تلفن در مرکز تماس

ابزارهای مهم در پشتیبانی تلفنی

ابزارهای مهم در پشتیبانی تلفنی

  • تلفن: مهم‌ترین ابزار در این روش، تلفن است. کسب‌وکارها می‌توانند از تلفن‌های ثابت، همراه و حتی تلفن‌های ویپ استفاده کنند.
  • خط تلفن چند کاناله: برای اینکه بتوانید به تعداد بیشتری از تماس‌ها پاسخ بدهید، بهتر است یک خط چند کاناله تهیه کنید. در این حالت همه کارشناسان تماس می‌توانند تماس‌های ورودی را به نوبت دریافت کنند.
  • پنل ثبت نتایج: برای ثبت نتایج هر مکالمه و پیگیری‌های مربوط به مشتریان باید از بستری برای این کار استفاده شود.
  • پنل ضبط مکالمات: برای بهبود کیفیت خدمات باید تمامی مکالمات ضبط و در جایی بایگانی شود.
پشتیبانی از مشتریان؛ تجربه حفظ مشتری را برای شما رقم می‌زند...
می‌توانید کارشناسان تماس ما را تست کنید!
چرا باید از پشتیبانی تلفنی استفاده کنیم؟

پشتیبانی تلفنی نسبت به سایر روش‌های پشتیبانی دارای مزیت‌های زیادی است. «سرعت در ارائه پاسخ به مشتری»، «ساده بودن این روش پشتیبانی برای مشتری» و «توانایی همدلی با مشتری از طریق لحن صدا» از جمله مزیت‌هایی است که برای پشتیبانی از طریق تلفن وجود دارد. اگر شما تا کنون این روش را تست نکردید، شاید بد نباشد که در حد محدود و برای زمان محدود تست کنید تا نتیجه‌اش را ببینید. البته این به این معنا نیست که روش‌های دیگر پشتیبانی را کنسل کنید! برای پشتیبانی باید مشتریان مختلف را در نظر گرفت و از حداکثر کانال‌های ارتباطی که مشتریان استفاده می‌کنند، پشتیبانی داشت.

مرکز تماس توکاتل ارائه‌دهنده خدمت پشتیبانی

همانطور که گفتیم، مرکز تماس توکاتل می‌تواند در انواع پشتیبانی‌ها، مخصوصا پشتیبانی تلفنی از مشتریان، به شما کمک کند. شما حتی می‌توانید پشتیبانی تلفنی در ساعات غیر اداری را به توکاتل برون‌سپاری کنید. اگر سوالی در مورد ابزارهای مهم در پشتیبانی تلفنی و تعرفه‌های آن دارید می‌توانید پاسخ را در اینجا مشاهده کنید و همچنین با ما تماس بگیرید. مشاوره‌های ما برای شما رایگان انجام می‌شود.